Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kezman dan hodri meydan

YazarMesaj
GUDUK FB
Moderatör
Moderatör
GUDUK FB

Katildigi yer : fransa

Kezman dan hodri meydan Empty
MesajKonu: Kezman dan hodri meydan   Kezman dan hodri meydan Icon_minitimeC.tesi 13 Ekim 2007, 12:32

Kezman dan hodri meydan 45A829A4B5827E42B224A184b

F.Bahçe'nin tartışılan forveti Kezman, bazı kesimlerin kendisini eleştirmek için fırsat kolladığını belirtti ve ekledi: "Maçları artık dikkatli izlesinler. Gerçek Kezman'ı görecekler."

Kezman kararlı

Sezona çok kötü başlayan ve sert eleştirilere hedef olan yıldız futbolcu: Beni eleştirenler üzülecek.

F.Bahçe'de en çok tepki alan oyuncuların başında gelen Mateja Kezman, eleştirilere futboluyla yanıt vereceğini söyledi. Gol atamamasına rağmen kendisini başarılı bulduğunu dile getiren Sırp forvet, "Şanssız bir dönem geçirdim ve maalesef beni eleştirmek için fırsat kollayan insanlara koz verdim. Ama bu durum böyle
sürmeyecek. Saha içindeki çabamı görmek yerine gol atamadığım için beni hedef tahtası yapmaya çalışanlara gerekli cevabı futbolumla vereceğim" dedi.

DAHA DİKKATLİ İZLESİNLER

Manisa deplasmanında gördüğü kırmızı kartın getirdiği moral bozukluğundan takım arkadaşları ve menajer Volkan Ballı'nın desteği ile kurtulduğunu vurgulayan Kezman, sözlerini şöyle sürdürdü: "Camianın bir bölümü ve arkadaşlarım desteğini hiç esirgemedi. Artık o insanlara teşekkür etmenin zamanı geldi. Beni iyi tanımayanlara gerçek Kezman'ın kim olduğunu anlatacağım. Aleyhimde çalışanlara tavsiyem; bundan sonra beni daha dikkatli izlesinler."

Kezman dan hodri meydan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kezman derbiye kadar yok.
» Kezman ispanyaya donuyor