Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kocaman kendine yakışanı söyledi

YazarMesaj
osman_baba
Moderatör
Moderatör
osman_baba

Katildigi yer : Ultraslan, Eski açik

Kocaman kendine yakışanı söyledi Empty
MesajKonu: Kocaman kendine yakışanı söyledi   Kocaman kendine yakışanı söyledi Icon_minitimeC.tesi 15 Eyl. 2007, 22:58

Kocaman kendine yakışanı söyledi 8532kocaman
Ankara'nın başarılı teknik direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın son anlarda iptal edilen golü için açık ve net konuştu. Kocaman, kendine yakışan şu sözleri söyledi.

Ankaraspor sahasında Beşiktaş ile 0-0 berabere kalarak 1 puanın sahibi oldu. Karşılaşma sonrası Başkent ekibinin teknik patronu Aykut Kocaman şu açıklamalarda bulundu:

"İyi oynadığımız bir karşılaşmada son saniyede bir anda çöktük. Fakat sonra gol iptal edilince yeniden hayata döndük.

Ben futbolculuk hayatımda olsun teknik adamlık hayatımda olsun asla haksız kazanç peşinde olmadım. Şunu söylemek istiyorum. Beşiktaş'ın attığı gol için eğer ki golse üzgünüz. Söylenecek ve yapılacak birşey yok. Ama haksız kazanç istemiyorum"

Aykut Kocaman konuşması sırasında, iptal edilen gol pozisyonunu TV'den izledikten sonra "Beşiktaş'ın iptal edilen golü net bir golmüş. Bu söyleyebilirmi. Sadece üzgünüm" şeklinde konuşarak bir kez daha kendisine yakışan bir tavır sergiledi.
http://www.realturko.com

Kocaman kendine yakışanı söyledi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankaraspor'da Kocaman depremi