Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakkal, Ankara maçı çok önemli

YazarMesaj
PALIT
Moderatör
Moderatör
PALIT

Katildigi yer : gent

Bakkal, Ankara maçı çok önemli Empty
MesajKonu: Bakkal, Ankara maçı çok önemli   Bakkal, Ankara maçı çok önemli Icon_minitimeCuma 28 Eyl. 2007, 18:24

Bakkal, Ankara maçı çok önemli 15192bakkal

Mesut Bakkal, hafta sonunda sahalarında oynayacakları Ankaraspor maçını mutlak kazanmak istediklerini belirterek, 'Çok önemli bir maça çıkıyoruz' diye konuştu...

Gaziantepspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, hafta sonunda sahalarında oynayacakları Ankaraspor maçını mutlak kazanmak istediklerini belirterek, ''Hem galibiyet serisini sürdürmek hem de hedeflerimiz açısından çok önemli bir maça çıkacağız'' dedi.

Bakkal, yaptığı açıklamada, kupada aldıkları sonuç nedeniyle Ankaraspor maçına moralle hazırlandıklarını, bu maçın kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi.

Pazar günü yapacakları maçın hazırlıklarının sürdüğünü ifade eden Bakkal,
şöyle konuştu:

''Ankaraspor önünde istikrarlı çıkışımızı devam ettirmek istiyoruz. Gaziantepspor gün geçtikçe daha da iyi oluyor. Gaziantepspor'un eskiden olduğu gibi büyük takımların korkulu rüyası olacağına inanıyorum. Biraz daha sabır gösterilmesini istiyorum. Kazanmayı öğreniyoruz, pozisyona giriyoruz, gol atmaya çalışıyoruz. Pozisyon üretmek çok önemli, girince zaten golü de bulabiliyorsunuz. Futbolcularımı destekliyorum. Kupada turu geçmemiz Ankaraspor maçı öncesi oldu.''

Ankaraspor karşısında alınacak sonucun takımının ligdeki yerini ve hedefini
belirleyeceğini vurgulayan Bakkal, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Ankaraspor maçını kazanırsak 7 hafta sonunda 12 puana ulaşmış olacağız.
Hedeflerimizi daha farklı koymak açısından bu maçı kazanmak istiyoruz. 12 puanı yaptıktan sonra ligde beşinciliği hedefliyoruz. 10 maç sonra ise daha daha iyi hedefler koyma imkanını bulacağız. Yukarıya doğru çıkışımız sürecek, önümüzü daha rahat görebilmemiz için bu maçı geçmemiz gerekiyor. Şehirde oluşan sinerjinin bu maça olumlu yansıma yapacağını düşünüyorum.''

Kırmızı-siyahlılarda, sarı kart cezalısı De Nigris ile sakatlıkları bulunan
Ergün, Bekir, Bülent Bölükbaşı'nın oynayamayacakları öğrenildi.

Bakkal, Ankara maçı çok önemli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-