Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fatih Tekke eylemi

YazarMesaj
militan99
Süper Moderatör
Süper Moderatör
militan99

Katildigi yer : Fransa

Fatih Tekke eylemi Empty
MesajKonu: Fatih Tekke eylemi   Fatih Tekke eylemi Icon_minitimeCuma 24 Ağus. 2007, 13:47

Fatih Tekke eylemi 3944240
Zonguldak'taki Trabzonspor taraftarları, milli futbolcu Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferine karşı çıkarak eylem yaptılar.
Iste fotolar
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=5508&rid=155

Taraftarlar, bu arada Fatih Tekke'nin transferi için yönetimine destek olmaya hazır olduklarını, açılacak hesaba hiç tereddüt etmeden para yardımında bulunacaklarını söylediler.

Parkta gösteri yapan Ertaç Öztürk, "Fatih'i Fatih Tekke yapan Trabzonspor'dur. Onun ezeli rakibimiz olan Fenerbahçe'ye transferini istemiyoruz. Telefonla görüştüğüm bir yöneticiye, (Paranız yoksa kulüp olarak hesap açın Fatih için istenen parayı toplarız) dedim. Parayı toplayamazsak, Fatih o zaman istediği kulübe gitsin", Engin Turhan ise, "Fatih, ezeli rakibimiz Fenerbahçe'ye hiç gidemez" dedi.

Bayan taraftar Zarife Yarımbaş, “Ailece Fatih Tekke hayranıyız. Onu Trabzonspor'da görmek istiyoruz. Kulüp, Fatih’in transferi için hesap açarsa kolumdaki bileziği satmaya hazırım“ derken elindeki Trabzonspor bayrağıyla Fatih Tekke lehine gösteri yapan 82 yaşındaki Emine Yarımbaş'da, “Fatih'i çok seviyorum. Fenerbahçe'ye gitmesini istemiyorum“ diye konuştu.

Fatih Tekke eylemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adriano da gelse fatih tekke de gelse atamaz!!!
» milli mac