Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar

YazarMesaj
osman_baba
Moderatör
Moderatör
osman_baba

Katildigi yer : Ultraslan, Eski açik

Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar Empty
MesajKonu: Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar   Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar Icon_minitimeÇarş. 03 Ekim 2007, 16:14

Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar 17857giraybulak

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, hafta sonunda karşılaşacakları Fenerbahçe'yi yeneceklerine inandığını söyledi. Bulak şu açıklamaları yaptı:

Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar 1x1

Tarık Almış Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Bulak, 30
kişilik bir kadroya sahip olduklarını, Fenerbahçe karşısında ''takım gibi''
düşünmeleri gerektiğini belirtti.

Tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen golcü
oyuncu Holosko'nun bu maçta oynayamayacak olmasını değerlendiren Bulak, '' Holosko, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında vardı ama 4-1 mağlup olduk. Bizim her şeyimiz Holosko değil. Burada 30 kişilik kadromuz var. Hepsi değerli oyuncular'' dedi.

Bulak, Fenerbahçe maçına ilişkin şunları söyledi: ''Cumartesi günü bir takım gibi düşünebilirsek çok fazla problem olmaz. İyi düşünmek, iyi motive olmak lazım. Rakibin özelliklerini iyi bilmek lazım, bu bir takımın kazanmasında önemli etken. Dolayısıyla biz de rakibi iyi biliyoruz. Ona göre kontrollü oynayacağız, Fenerbahçe'yi yeneceğiz.'' Vestel'in sponsorluktan çekilmesine ilişkin soruya karşılık Bulak, '' Tabii ki çocuklarda tedirginlik olur ama şimdi daha da birbirimize kenetleniyoruz'' dedi.

FUTBOLCULAR
Holosko'nun yokluğunda bu maçta forma giymesi beklenen Brezilyalı Rafael, uzun bir sakatlık döneminden sonra artık kendini iyi hissettiğini ve oynamak
istediğini belirterek, ''İstanbul Büyükşehir Belediyespor yenilgisini bu maçta telafi etmemiz gerekiyor. Türkiye'de iki senedir futbol oynuyorum ama F.Bahçe'ye karşı bir kere oynama fırsatı buldum. O zaman Samsun'daydım. Vestel Manisaspor formasıyla F.Bahçe'ye karşı oynamak ve gol atmak istiyorum'' diye konuştu.

Vestel Manisaspor'un orta saha oyuncusu Sezer ise, ''Bence Fenerbahçe
Türkiye liginin en iyi takımlarından biri, belki de en iyisi. Zor maç olacak ama kazanabiliriz, bunu iki sene önce gösterdik''
dedi.

Kulüp Menajeri Mustafa Turgat da ''3 Büyükler'' den sonra en iyi kadronun
Vestel Manisaspor'da olduğuna inandığını kaydederek, ''V.Manisaspor büyük takımlara karşı çok daha güzel futbol oynuyor. Bu hafta sonu da öyle olacak'' şeklinde görüş belirtti.
http://www.realturko.com

Giray Bulak'tan iddialı açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-