Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Engin:"saglama sahip cikmaya gerek yok"

YazarMesaj
GUDUK FB
Moderatör
Moderatör
GUDUK FB

Katildigi yer : fransa

Engin:"saglama sahip cikmaya gerek yok" Empty
MesajKonu: Engin:"saglama sahip cikmaya gerek yok"   Engin:"saglama sahip cikmaya gerek yok" Icon_minitimePerş. 11 Ekim 2007, 18:37

Engin:"saglama sahip cikmaya gerek yok" 3318sinan,-engin

"Sağlam'a sahip çıkmaya gerek yok"

LİG TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa bağlanan Sinan Engin Ertuğrul Sağlam'ın sonuna kadar arkasında olduklarını söyledi

Engin "Ertuğrul Sağlam Beşiktaş'ın teknik direktörüdür ve bu yönetimle sonuna kadar gidecektir. Herkes tarafından eleştirilebilir. Ciddiye aldıklarımız var, almadıklarımız var. Baştan sonuna kadar Sinan Engin olarak emin olduğum için söylüyorum, hocaya sahip çıkacağız. Onun sahip çıkılmaya ihtiyacı da yok. Güçlü ki Beşiktaş'a teknik direktör olmuş" açıklamasını yaptı.

Medyaya da yüklenen Engin daha önce yaptığı revizyon açıklamasının yanlış yönlere çekildiğini söyledi. Engin açıklamalarını şöyle sürdürdü: "Beşiktaş'ı rahat bıraksınlar. Ben Ocak'ta bazı futbolcular alınacak dedim. Bunları başka yerlere çektiler. İki hafta önce Tolunay Kafkas transfer yapacaklarını söyledi. Gayet normal birşey. Bunun bir cevabı vardır: Burası rahatlama yeri değil burası Beşiktaş. Bazı futboclualrın rahat olduklarını gördük. Bunlar değişmezse bu futbolcular gidecektir. Artık bazı konuları kapatalım. Ertuğrul Sağlam hakkında dedikodular üretmeye son versinler.
Higuain ve Diatta'yı göndermeyeceğiz dedik. Eğer Diatta Porto maçınd ao golü atsaydı kahramandı. Futbolcu moralini mi bozacak. al, oyna ve çaba sarfet takımda kalmak için"

Engin:"saglama sahip cikmaya gerek yok"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saklamaya gerek yok..