Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bunlarida okuyun

2 posters
YazarMesaj
Saldiray
Moderatör
Moderatör
Saldiray

Katildigi yer : longlaville

bunlarida okuyun Empty
MesajKonu: bunlarida okuyun   bunlarida okuyun Icon_minitimeC.tesi 13 Ekim 2007, 01:16

Bu gaflara yarılacaksınız..

Gaflar

Politikacı Dalında...

1) There is i... => Recep Tayyip Erdoğan (Rauf Denktaş için, O bizden demeye çalışıyor)

2) Halk %50 nin üzerine çıkarmayarak AKP yi de uyarmıştır!.. => Deniz ******

3) Kim yaparsa yapsın yapmasın... => Süleyman Demirel (fişleme olayı ile ilgili yorumu)

4) Halk arasında langırt derler... => Melih Gökçek (masa tenisini tarif ediyor!)

5) Olmazsa olmazlar olmazsa, hiç bir şey olmaz!.. => Rauf Denktaş

Kadın Sunucu Dalında...

1) Şimdi Abidin İngilizce şarkısını söyleyecek İspanyolca... => Gamze Özçelik

2) Türkiye de milyarlarca evli çift var!.. => Ebru Akel

3) İlk önce Allah, sonra pekmez, sonra keçi boynuzu... => Seda Sayan (pekmez ve keçi boynuzunun sağlıklı olduğunu vurguluyor)

4) Sinirliyken biraz asabi olabiliyorum... => Seray Sever

5) Sinirden dizim acıdı bak şimdi!.. => Yasemin Bozkurt

Erkek Sunucu Dalında...

1) Mikrofona el salla!.. => Kuşum Aydın (muhtemelen kameraya el salla demek istiyor)

2) Gel, pisi pisi... => Firardaki Acun (Endonezya da sincap çağırıyor)

3) Toplu olarak, hani orgy gibi... => Savaş Ay (statlardaki küfürlü tezahüratlardan bahsediyor)

4) Beni kütürdet!.. => Serdar Ortaç (kütük kelimesinden şarkı türetecek yarışmacıya tüyo veriyor!)

5) Hayatımın üçte dördü Üsküdar da geçti... => Cem Davran

Erkek Şarkıcı Dalında...

1) Ben Almanya ya çok fazla giderim. Mesela dün Viyana daydım... => İbrahim Tatlıses

2) Yeni bir müzik türü var mesela, R&B diye... => Özcan Deniz

3) Ben eğer belediye başkanı olursam, başkanı olduğum yer İstanbul un en güzel şehri olacak... => Davut Güloğlu

4) Büyük bir yerde yaşayayım diye bir klostrofobim yoktur... => Mustafa Sandal

5) Sabahlara kadar sabahladıklarımız oldu çoğu kez... => Doğuş (albümü hakkında bilgi verirken)

Kadın Şarkıcı Dalında...

1) Entel de insandır... => Kibariye (Ebru Gündeş Show da)

2) Herkese iyi frekanslar diliyorum... => Nil Karaibrahimgil (izleyicilere)

3) Benim kitleyicim türkü söylememi istiyor... => Ceylan

4) Yani ben katil değilim ki, katil olsam seve seve gelirdim ama bu sebepten dolayı gelmek olmadı... => Hilal Cebeci (**ürüldüğü karakoldan çıkarken açıklama yapıyor)

5) Ben balonlardan çok korkarım, eskiden patlama yaşadım... => Seda Üren

Manken Dalında...

1) İnsanın arka bacaklarıyla ön bacakları aynı olabiliyor... => Nefise Karatay (tanıttığı selülit giderici makinenin yararlarından bahsediyor)

2) Belki başka bir kanala analize olacaktım... => Demet Şener

3) En sevdiğim trafik levhası yemek ve polis... => Tuğba Özay

4) Kemal Sunal! => Yasemin Kozanoğlu (kendisinden Z ile başlayan bir ünlü söylemesi istendiğinde verdiği cevap)

5) Kocamla aynı evde yaşıyorum, o biraz garip... => Tuba Ünsal (evlilik hakkındaki düşünceleri)

Dizi Oyuncusu Dalında...

1) Olimpiyat şelalesini bin kişi taşıyacak zaten, ben taşımasam da olur... => Hülya Avşar

2) Şöhret olmanın nimetlerini alırken, maalesef bu tür tatsız olaylar da yaşıyoruz. Allah kimseyi şantajcılarla yüz yüze bırakmasın... => Tamer Karadağlı

3) Kocamı çok seviyorum, onu bir ay görmesem özlüyorum... => Arzum Onan

4) Tabii ki sevgimi belirtiyorum, boynuna da, beline de asılıyorum, ona bacağımı uzatıyorum, onu seviyorum... => Pınar Altuğ (Tony ile ilişkisini anlatıyor)

5) Bende enayi enerjisi var... => Özcan Deniz

Spor Yorumcusu Dalında

1) Hüsnü Güreli nin Sergen i evine çağırıp işini bitirdiğini ben kendim biliyorum... => Şansal Büyüka (Hüsnü Güreli nin Sergen ile anlaştığını anlatmaya çalışıyor)

2) Beynime kurt düştü... => Ziya Şengül

3) Ameliyattan sonra uyandığımda karşımda Reha Muhtar ı gördüm, cehennemdeyim sandım!.. => Ahmet Çakar (vurulduğu günü anlatıyor)

4) Orada salisiyede karar veriyor hakemler => Adnan Aybaba

5) O direğin altında yatır mı ne var, sürekli oradan kaçıyor!.. => Erman Toroğlu

Haber Spikeri Dalında...

1) BM deki Kıbrıs görüşmeleri Türkiye saati ile saat 25 te sona erdi... => Saba Tümer

2) Evet arkadaşlar, çok kısa bir aradan sonra seçim sonuçlarıyla sizinle beraber olacağız... => Defne Samyeli (izleyicilere)

3) Bunlar gerçek olmayan hurafeler!.. => Ali Kırca

4) Azra Akın bozuk olan Türkçesini değiştirmek için dikizyon dersleri almaya başladı... => Sonay Dikkaya

5) Siz hiç futbol topuyla karşılaştınız mı Tan Bey? => Gülgün Feyman
GUDUK FB
Moderatör
Moderatör
GUDUK FB

Katildigi yer : fransa

bunlarida okuyun Empty
MesajKonu: Geri: bunlarida okuyun   bunlarida okuyun Icon_minitimeC.tesi 13 Ekim 2007, 01:19

sen beni guldurdun allah ta seni guldursun insallah

eline saglik cok guzel olmus
Saldiray
Moderatör
Moderatör
Saldiray

Katildigi yer : longlaville

bunlarida okuyun Empty
MesajKonu: Geri: bunlarida okuyun   bunlarida okuyun Icon_minitimeC.tesi 13 Ekim 2007, 01:21

eyvallah kopen

bunlarida okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» lutfen okuyun
» bunu kesin okuyun
» okuyun ibretlik bir konu
» Turk olmak nedir? (biraz uzun ama erinmeyin okuyun LUTFEN)