Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor

YazarMesaj
AK'n47
Moderatör
Moderatör
AK'n47

Katildigi yer : Fransa

G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor Empty
MesajKonu: G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor   G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor Icon_minitimeSalı 28 Ağus. 2007, 13:26

G.Saray ve Beşiktaş takasa gidiyor...

G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor 16284necati

28 Ağustos 2007 10:00

Bir yandan forvet arayıp, diğer yandan Necati’yi satmak isteyen G.Saray, Antep maçında kadroya giremeyince “Gideceğim” diyen Beşiktaşlı yıldıza yöneldi...

G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor 1x1

[url=javascript:resimAktar(1,'7863burak.jpg')]G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor 7863burak[/url]Transfer sezonunun bitimine bir hafta kala Turkcell Süper Lig'de büyük bomba...

Devler arasında sürpriz gelişme. Kartal’ın Antep ile deplasmanda oynadığı karşılaşmada kadroya girmeyi beklerken, teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından tribüne gönderilen Burak Yılmaz “Eğer ben bu takımda oynayamayacaksam, sadece idmanlara çıkacaksam gitmek istiyorum” demesi G.Saray’ı harekete geçirdi.

Teknik direktör Kalli’nin gözden çıkardığı Necati Ateş’i satmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim Beşiktaş’a sürpriz bir teklif yaptı: Al Necati’yi ver Burak Yılmaz’ı. Cimbom, teklifini siyah-beyazlı kulübe sundu ve yanıt beklemeye başladı.

Beşiktaş da kararı teknik direktör Ertuğrul Sağlam’a bıraktı. Geçtiğimiz hafta Arjantinli golcü Higuain’i renklerine bağlayan Kartal buna rağmen Necati Ateş’e sıcak bakıyor

Burak Aslan'ı istiyor
G.Saray’ın Burak konusunda harekete geçmesine neden olan gelişmeler ise G.Antep maçı sonrasında yaşandı. Sağlam’dan görev bekleyen Burak’ın bir anda tribüne gönderilmesine çok üzüldüğü ve menajerini arayarak “Bana kulüp bul. Burada şans bulamıyorum. Yeni transferler de yapıldı. Şimdi oynamam daha zor. Beşiktaş’tan ayrılmak istiyorum” demesiyle oldu.

Durumdan haberdar olan Genel Menajer Sinan Engin’in de Burak’a “Sabırlı olmalısın. Genç bir futbolcusun ve çalışarak formayı kazanabilirsin. Biz senden çok şeyler bekliyoruz” diye sakinleştirdi.

Tüm bunlara rağmen hafta içinde G.Saray’la Beşiktaş arasında bu büyük takasın gerçekleşme ihtimali var. İki futbolcu açısından da sorun yok. 2 büyük kulüp anlaşırsa transfer bitecek.

G.Saray ve Besiktas takasa gidiyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Besiktas ta kurt panigi
» Besiktas 0-0 Kayserispor
» Trabzon - Besiktas (9. hafta)