Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ilahi albumleri

3 posters
YazarMesaj
osman_baba
Moderatör
Moderatör
osman_baba

Katildigi yer : Ultraslan, Eski açik

Ilahi albumleri Empty
MesajKonu: Ilahi albumleri   Ilahi albumleri Icon_minitimePerş. 30 Ağus. 2007, 16:57

Sayin admin biliyorum sizden cok sey istiyorum ama birda ilahi albumleri diye bir bolum acsak nasil olur benim ekliyecegim cok ilahi albumleri varda onun icin istedim boyle bir bolum.ilgilendigin icin tsk ederim selametle kal

osman_baba
http://www.realturko.com
Alpertunga
Co-Admin
Co-Admin
Alpertunga

Katildigi yer : Belçika

Ilahi albumleri Empty
MesajKonu: Geri: Ilahi albumleri   Ilahi albumleri Icon_minitimePerş. 30 Ağus. 2007, 22:21

Isteginiz yerine getirilmistir osman_baba. Hayirli olsun.
Real Turko
Admin
Admin
Real Turko

Ilahi albumleri Empty
MesajKonu: Geri: Ilahi albumleri   Ilahi albumleri Icon_minitimePerş. 30 Ağus. 2007, 22:22

osman_baba demiş ki:
Sayin admin biliyorum sizden cok sey istiyorum ama birda ilahi albumleri diye bir bolum acsak nasil olur benim ekliyecegim cok ilahi albumleri varda onun icin istedim boyle bir bolum.ilgilendigin icin tsk ederim selametle kal

osman_baba

Sevgili Osman_baba, sen yeter ki böyle katilimci ve paylasimci ol, forumumuzun ana temasina aykiri olmadigi müddet, yeni bölümler ekleyebiliriz..

saygilar.
https://realturko.yetkinforum.com

Ilahi albumleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ilahi-tr.com