Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Higuain, Kartal oldu

YazarMesaj
militan99
Süper Moderatör
Süper Moderatör
militan99

Katildigi yer : Fransa

Higuain, Kartal oldu Empty
MesajKonu: Higuain, Kartal oldu   Higuain, Kartal oldu Icon_minitimeÇarş. 22 Ağus. 2007, 18:14

Higuain, Kartal oldu Spo05
Besiktas, Higuain ile kesin anlasmaya vardi, siyah - beyazli formayi giydirdi. Baskan Demirören'in tahsis ettigi uçakla bugün Istanbul'a gelecek olan oyuncu, ilk yil 1 milyon dolar alacak. Bonservisi için kulübü River Plate'e 1.6 milyon dolar ödenecek

Besiktas, Federico Higuain'in isini nihayet bitirdi. Iki gündür Ispanya'da bulunan Genel Sekreter Kenan Öner ile Menajer Sinan Engin, önce futbolcuyla anlasma sagladi, ardindan da River Plate ile uzlasti.
23 yasindaki Arjantinli futbolcuyla, bir yili opsiyonlu olmak üzere üç yillik sözlesme yapilacagi ifade edildi. Ilk sene 1 milyon dolar alacak olan Higuain, ikinci ve üçüncü sezonunda ise 1 milyon 150 bin dolara el sikisti. Daha sonra River Plate yöneticileriyle temasa geçen siyah - beyazlilarin, bonservisi için Arjantin kulübüyle 1 milyon 600 bin dolara anlastigi ögrenildi.

15.30'da Istanbul'da
Federico Higuain'in bugün saat 15.30'da Öner ve Engin ile birlikte Baskan Yildirim Demirören'in tahsis ettigi özel uçakla Istanbul'a gelecegi bildirildi. Arjantinli oyuncunun, yarin sabah saglik kontrolünden geçtikten sonra basin önünde sözlesme imzalamasi bekleniyor.
Ispanya'da Besiktas formasini giyen Arjantinli oyuncu, siyah - beyazlilara ilk mesajini iletti. 20 milyonu askin taraftara sahip olan bir takima geldiginden haberdar oldugunu söyleyen Higuain, "Biliyorum ki benim basarimi bekleyen çok büyük bir taraftar toplulugu var. Onlari sevindirmek için sabirsizlaniyorum. Besiktas gibi köklü bir kulüple anlastigim için çok mutluyum" diye konustu.

Higuain, Kartal oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kartal gec uyandi
» Kartal, sahaya gireni yakacak
» Velodrome'da 2600 Kartal