Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

komik gaflar 1

YazarMesaj
yenikorsan
Kidemli üye
Kidemli üye
yenikorsan

Katildigi yer : avrupa

komik gaflar 1 Empty
MesajKonu: komik gaflar 1   komik gaflar 1 Icon_minitimeCuma 31 Ağus. 2007, 23:43

Smile))) gag
Erman Toroğlu demiş ki: "Ayılar... Hayvanlar... Çok iyi insanlar onlar!"

Smile)))) (27-04-2006) gag
Tarık Mengüç demiş ki: "Kendimi kanıtladım. Zirveye oynama sırası bende. Tarkan'ı bile tahtından indireceğim!"

Smile))) (25-03-2006) gag
Gülşen demiş ki: "Dekoltem, sokaktaki kadın kadardır!"

Smile))) (12-03-2006) gag
Tuğba Altıntop demiş ki: "Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım..."

Smile))) (09-03-2006) gag
Müjde Ar "Horon teperken zorlanıyor musunuz?" sorusuna cevap vermiş: " Oyuncu takımı maymun gibidir. Her şeye kısa zamanda uyum sağlar."

Smile))))) (08-03-2006) gag
Erol Evgin bir anısını anlatırken demiş ki: "Kulüpte üç kişi sahne alıyoruz; Ruhi Su, Bülent Ersoy ve ben... Tabii Bülent Ersoy o zamanlar henüz delikanlı..."

Smile))) (21-02-2006) gag
Şenay Akay demiş ki "Sevgilim Osman Bey, galerici değil, inşaat sektöründe çalışıyor. Yanlış yere 'Otomobil Osman' diyorlar. Bundan çok rahatsızlık duyuyorum."

Smile)))) (09-02-2006) gag
Ferdi Tayfur demiş ki: "Ben arabesk müzik yapmıyorum. Benimki fantezi. Arap müziğine denir arabesk. Bir başka deyişle tu-kaka müziktir o..."

Smile))) (07-02-2006) gag
Deniz Akkaya demiş ki: "Havaalanında çocuk puseti içinde maymun gezdiren Hülya Avşar, artık insanlara antipatik geliyor. Medya maymunluğu dedikleri bu olsa gerek."

Smile))))) (01-02-2006) gag
Maliye Bakanı Kemal Unakıtan demiş ki: "Galataport şimdilik Galatamort oldu."

komik gaflar 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» komik gaflar 2
» komik gaflar 3
» Komik Haberler
» Komik kareler