Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Antepspor da sok istifa

YazarMesaj
GUDUK FB
Moderatör
Moderatör
GUDUK FB

Katildigi yer : fransa

G.Antepspor da sok istifa Empty
MesajKonu: G.Antepspor da sok istifa   G.Antepspor da sok istifa Icon_minitimeSalı 04 Eyl. 2007, 11:25

G.Antepspor da sok istifa News_manset_resim_rv_Logo_GAntep001

Gaziantepspor Kulübü Asbaşkanı Ali Sezgin, görevinden istifa etti. Sezgin yaptığı açıklamada, kulüpte birtakım sıkıntılar yaşandığını, bunlar aşılamadığı için istifa kararı aldığını belirtti.

İstifasını noter aracılığı ile kulübe gönderdiğini ifade eden Sezgin, ''Teknik asbaşkan olarak kulüpte son yapılanmada görev aldım. Bir süredir rahatsızlık yaşadığım doğrudur. Özellikle kulüp içi yapılanmada ve sanayicilerin desteği anlamında yeni açılımlar olamayacağına karar verdim. Bu kentte yaşayan ve burada para kazanan sanayici de bu kulübe ne yazık ki sahip çıkmıyor. Artık bu aşamadan sonra görev yapmanın bir anlamı kalmadı'' dedi.

Kulüpte maddi olarak birtakım sıkıntılar yaşandığını, bazı konuların yönetim kurulunda geniş şekilde görüşülmesi gerektiğini dile getiren Sezgin, ''Yönetim kurulunda yaşanan sıkıntıların ve maddi konuların en ince noktasına kadar ele alınmasını önerdim ama bir açılım ne yazık ki sağlanamadı. Ben de bu doğrultuda yol haritamı böyle çizdim'' diye konuştu.
Gaziantep'te sorumluluk anlamında yer alan kişilerin maddi ve manevi destek olmadıklarını ifade eden Sezgin, şunları söyledi: ''Kulüp başkanı İbrahim Kızıl ve birkaç kişinin özverili çabaları ile Gaziantepspor Kulübü'nün sorunlarının çözülemeyeceği kanaatindeyim. Şahsımın bu saatten sonra kulübe bir faydası olamayacaktır. Bu nedenle aralıklı olarak 14 yıldır onurla ve şerefle hizmet etmeye çalıştığım Gaziantepspor Kulübü yöneticiliği ve teknik asbaşkanlıktan istifa ediyorum. 1969 yılından bu yana iç içe olduğum Gaziantepspor Kulübü'ne başarılar dileyerek, verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip gerekenlerin yapılmasını temenni ederim.''
Gaziantepspor'da daha önce de asbaşkan Bülent Mamatoğlu, genel sekreter Sermet Atay, asbaşkan Yusuf Kaplan ve yönetim kurulu üyesi Hanifi Yılmaz, başkan İbrahim Kızıl'ın olağanüstü kongre kararı almaması ve yaşanan maddi sıkıntı nedeniyle istifa etmişlerdi.

G.Antepspor da sok istifa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» terim istifa