Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nihat: Forma girmem zor olacak...

YazarMesaj
militan99
Süper Moderatör
Süper Moderatör
militan99

Katildigi yer : Fransa

Nihat: Forma girmem zor olacak... Empty
MesajKonu: Nihat: Forma girmem zor olacak...   Nihat: Forma girmem zor olacak... Icon_minitimeCuma 14 Eyl. 2007, 18:17

Nihat: Forma girmem zor olacak... 15009nihat

(A) Milli Futbol Takımı'nın veİspanya Birinci Ligi Villarreal'in forvet oyuncusu Nihat Kahveci, 6 ay süren sakatlığının ardından forma girmenin zor olduğunu söyledi.

Nihat: Forma girmem zor olacak... 1x1
Nihat, ''Forma girmem zor oluyor. Üst düzeye çıkıp, kendime tam güvenimin geri gelmesi için daha çok maça ihtiyacım var'' dedi.

La Liga'da ilk iki haftada sadece Valencia maçında 15 dakika sahada kalanve Milli Takım maçlarında oynayan Nihat, Villarreal'e geri döndükten sonra, ''Fırsatımı bekliyorum ve sıra bana geldiğinde bunu iyi değerlendirmek için antrenmanlarıma ve çalışmalarıma sıkı bir şekilde devam ediyorum. Benim için öncelik takımın kazanması ve üst sıralarda olması. Benim oynayıp oynamamam bundan sonra geliyor. Oynamadığım için yakınacak değilim'' değerlendirmesinde bulundu.

Villarreal, La Liga'nın 3. haftasında pazar günü deplasmanda Mallorca ile karşılaşacak

Nihat: Forma girmem zor olacak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamit bos gecmedi, Nihat oynamadi
» Nihat golle basladi.